Diskusní fóra na stránkách iFaunaDiskusní fóra jsou nedílnou součástí chovatelského portálu iFauna a najdeme je u všech 25 kategorií, kterým se tento web věnuje. Do přehledu diskusí k vybrané kategorii se dostaneme po kliknutí na příslušný odkaz na hlavní stránce, V něm pak vidíme seznam posledních 25 diskusních témat, na které bylo odpovězeno, včetně množství odpovědí a přesného času, ve kterém došlo k poslední změně. Odpovídat na jednotlivé příspěvky, ale i zakládat diskusní témata mohou všichni uživatelé stránek iFauna, včetně těch, co na nich nejsou zaregistrovaní.

Kreatin je organická látka přirozeně se vyskytující v lidském těle. Přípravky na hubnutí se zpravidla snaží řešit vedlejší příčiny nadváhy. Sacharidy neboli cukry jsou důležitým zdrojem energie lidského těla. Tabulky, rozpisy, multimédia s články, komentáře a historie NHL.

Zajímavé články na chovatelském portálu iFauna

Vedle inzerátů a diskusí jsou třetí významnou složkou chovatelského portálu iFauna také články. Ty jsou u všech 25 kategorií a v některých případech se jedná až o stovky zajímavých a kvalitních textů. Součástí článků bývají také fotografie a zaregistrovaní a přihlášení uživatelé webu iFauna mohou ke článkům přidávat také komentáře.

Zoo Praha je největší česká zoologická zahrada.

Velký atlas psů na webových stránkách iFauna

Atlas psů je další atraktivní součástí chovatelského portálu iFauna a dostaneme se do něj přes odkaz na úvodní stránce tohoto webu, případně na adrese www.ifauna.cz/atlaspsu. Atlas psů obsahuje nejen podrobné popisy jednotlivých ras psů, ale také jejich fotografie, seznam chovatelských stanic, seznam krycích psů a také odkazy na vyhledání dané rasy v inzerci, diskusních fórech a ve článcích. Atlas obsahuje také rozsáhlý seznam zkratek, které se v oboru kynologie vyskytují a jejich podrobná vysvětlení.Databáze veterinářů na portálu iFauna

Velmi důležitou součástí stránek iFauna je velká databáze veterinárních lékařů v České republice. Dostaneme se do ní pod odkazem Veterináři v hlavním menu, případně můžeme použít přímý odkaz veterinari.ifauna.cz. Jednotlivé veterinární ordinace je možné vyhledávat podle dvou základních kritérií – podle kraje a podle zaměření. Stačí jen vybrat požadovaný kraj a zaměření, kliknout na tlačítko Hledat a zobrazí se nám výpis ordinací, které splňují naše požadavky. Po kliknutí na název ordinace se nám zobrazí její kompletní profil, který zahrnuje jména lékařů, zaměření ordinace, přesnou adresu, kontaktní údaje (telefon, fax, mobil, e-mail, webové stránky), dále pak technické vybavení a především ordinační hodiny. Veterinární lékaři si mohou informace o svých ordinacích sami podle vlastní potřeby kdykoliv aktualizovat.

Katalog výstav na stránkách iFauna

Na stránkách chovatelského webu iFauna nechybějí ani informace o zajímavých výstavách, které se u nás během roku konají. Na jejich přehled se dostaneme po kliknutí na položku Výstavy v hlavním menu a zobrazí se nám přehledný výpis výstav, které se v nadcházejících měsících budou v Česku konat. U každé výstavy je uveden její stručný popis, termín konání a kontaktní údaje.

Křížovka na webových stránkách iFauna

Křížovky sice většinou bývají spíše jen v tištěných médiích, ale v případě iFauny najdeme křížovku i na její webové stránce. Stačí jen do adresního řádku napsat www.ifauna.cz/krizovka a můžeme začít luštit a to přímo v počítači, kde zadáváme písmenka přímo do křížovky. Pokud se nám tajenku podaří úspěšně vyluštit a odpověď pošleme smskou nebo poštou, můžeme navíc vyhrát věcnou cenu.

Jak se zaregistrovat na portálu iFauna?

Těm, co stránky iFauna využívají opravdu často, se může hodit registrace na tomto webu. Ta je velmi rychlá a snadná a zabere nám zhruba minutku našeho času. Pokud se tedy chceme na iFauna zaregistrovat, klikneme na úvodní stránce webu na odkaz Zaregistrujte se, který je v horní části stránky. Otevře se nám jednoduchý registrační formulář, do kterého stačí vyplnit pouze e-mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo (to musíme vyplnit pro kontrolu dvakrát). Pak už jen klikneme na souhlas s podmínkami užití a potvrdíme kliknutím na tlačítko Registrovat. Vzápětí nám přijde potvrzující e-mail s našimi registračními údaji.

Přihlášení na chovatelských stránkách iFauna

Jakmile už jsme na iFauna zaregistrovaní, každé další přihlášení už je bleskové – klikneme na odkaz Přihlášení (Moje iFauna), vyplníme svůj login a heslo a klikneme na tlačítko Přihlásit. Pokud chceme, můžeme si navíc zaškrtnout volbu trvalého přihlášení (např. pokud se přihlašujeme z vlastního počítače).

iFauna v dalších zemích

Internetové stránky pro chovatele pod názvem iFauna ale nejsou pouze v České republice. Pod stejným názvem existuje také velký chovatelský portál na Slovensku. Stránky mají jiné grafické zpracování, ale obsah mají podobný jako v případě české iFauny. Slovenské stránky se zaměřují především na inzeráty, které jsou tu rozděleny do 24 kategorií. Kromě inzerce je zde také velké množství článků, katalog, informace o výstavách a burzách, diskusní fórum atd. a i na tomto webu se mohou zájemci zaregistrovat. Slovenská iFauna má navíc také svůj profil na Facebooku, kde tak mohou fanoušci tohoto webu sledovat aktuality a novinky.

iFauna a konkurenční chovatelské portály

iFauna je rozhodně jedním z největších a nejrozsáhlejších chovatelských webů v České republice. Kromě ní ale mohou chovatelé využít služeb ještě několika dalších stránek. O které internetové stránky se jedná a jaký obsah na nich najdeme?

Mazlíčci – informační chovatelský portál zaměřený zejména na psy a kočky, ale i na další druhy zvířátek (např. hlodavci, akvarijní rybičky, hadi, exotická zvířata atd.). Stránky obsahují nejen inzerci, články a diskuse, ale také spoustu dalších rubrik – fotogalerie, blogy, ankety, soutěže atd. Stránky najdeme na adrese www.mazlicci.cz.
Faunashop – chovatelský portál, orientovaný hlavně na kočky a psy. Je spojený s velkým internetových obchodem, který nabízí obrovské množství krmiva a dalších potřeb pro psy a kočky. Na stránky se můžeme podívat pod odkazem www.faunashop.cz.
Klub Chovatelů – v tomto případě se jedná čistě o diskusní portál. Je určený pro chovatele a to především psů a koček, i když se zde v menší míře objevují i příspěvky o jiných druzích zvířat. Kromě samotné diskuze je součástí webu i fotogalerie a pár dalších funkcí (herna, bonus program, odkazy, blog atd.). Adresa webu je www.klubchovatelu.cz.
Chovatel – jednoduché stránky, které přinášejí rozsáhlou databázi firem, soukromou inzerci a články určené pro chovatele. Nalezneme je na adrese www.chovatel.info.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!